Darbo vieta siuvimui

Pradedant siūti, labai svarbu ergonomiškai įsirengti darbo vietą. Jei galima, pasirinkite vietą prie lango, kadangi apšvietimas turi būti labai geras. Renkantis darbo stalą patariama pirmenybę teikti stalams su daugybe stalčiukų daiktams susidėti. Tai padės išvengti nuolatinės netvarkos ant darbo stalo. Labai praktiškas pasirinkimas būtų specialiai į kampą įspraudžiamas stalas.
Taip pat labai svarbu išsirinkti patogią kėdę. Pirkdami kėdę būtinai ant jos bent trumpam prisėskite ir atkreipkite dėmesį, ar šlaunys užima horizontalią padėtį, ar pėdos tvirtai padėtos ant grindų.


 

Dar vienas svarbus patarimas rengiant darbo vietą - ją gerai apšviesti, kad sklindanti šviesa nekenktų regėjimui. Darbo vietai labiausiai tinka bendras patalpos apšvietimas ir papildoma stalo lempa lanksčiu korpusu, su reguliuojamu šviesos srautu. Taip lengviau reguliuoti apšvietimo intensyvumą, šviesos kritimo kampą.
 

 

 

Įrengiant darbo vietą ir parenkant vietą siuvimo įrangai patariama vienoje pusėje pastatyti lyginimo lentą, kitoje sukirpimo stalą, tarp jų siuvimo mašina. Tokiu būdu, Jūs galėsite lengvai pasiekti reikalingą daiktą.

 

Savo asortimente turime daugelį specialiai siuvimui suprojektuotų stalų, galimi skirtingi dydžiai, spalvos.
Daugiau informacijos čia.