BERNINA siuvimo mašinų istorija

BERNINA mašinų istorija

1890 metai

Karlas Fridrichas Gegaufas įkūrė Štekborne, Šveicarijoje siuvinėjimo dirbtuvę ir mechanines dirbtuves, kur buvo gaminamas jo sukonstruotas aparatas monogramoms siuvinėti.

1893 metai
Fridrichas Gegaufas išrado ir pagamino pirmąją pasaulyje siuvimo mašiną ažiūrinėms siūlėms siūti. Be to mašinos greitis buvo pakankamai didelis – 100 dygsnių per minutę.

 

 

 

 

1929 metai

Fridricho Gegaufo sūnūs, Fricas ir Gustavas, norėdami išplėsti savo mašinų gamybą, pastatė naują fabriką Štekborne, dabartinėje firmos „Bernina“ vietoje.

 

 

 

 

1932 metai

Rinkoje pasirodė siuvimo mašina Bernina 135 – pirmoji mašina „BERNINA“ , pavadinta, kaip kalnas Šveicarijoje. Ši buitinė siuvimo mašina pasižymėjo aukšta kokybe. Ji iš karto turėjo pripažinimą ir buvo labai gerai parduodama.

1943 metai

Fabrikas „Bernina“ arba atitinkamai "Fritz Gegauf", pagamino pirmąją pasaulyje siuvimo mašina su zigzago siūle ir rankovine platforma (Bernina Prtable Kl. 125). Tokiu būdu buvo pasiekta itin svarbi gairė siuvimo mašinų gamybos istorijoje.

1975 metai

Odeta Uelchi-Gegauf, Frico Gegaufo dukra pradėjo energingai ir dėmesingai vadovauti firmai.

1986 metai

Rinkoje pasirodė pirmoji elektroninė siuvimo mašina Bernina 1130. Ši mašina pasižymėjo valdymo paprastumu, ir tuo pačiu labai aukšta kokybe ir patikimumu.

1988 metai

Chansas-Piteris Uelchi , ketvirtosios kartos atstovas, pradėjo vadovauti firmai "Fritz Gegauf AG". Jis sėkmingai tęsia techninio gamybos proceso tobulinimo politiką.

 

 

 

 

1998 metai

Rinkoje pasirodė siuvimo mašina Artista 180. Šią mašiną dabar vadina siuvimo kompiuteriu. Siuvimo kompiuterio Artista 180 gamyboje buvo panaudota šiuolaikiškiausia siuvimo ir siuvinėjimo kompiuterinė technologija. Tai siuvimo-siuvinėjimo sistema, visiškai prisitaikanti prie vartotojo poreikių, kuri įkvėpia siuvimo ir siuvinėjimo mėgėjus.

2002 metai
2002 metais siuvimo sistema Bernina Artista 200 nustatė naujus siuvimo mašinų gamybos kriterijus. Inovacinių idėjų ir bendradarbiavimo su firma „Microsoft“ dėka, Berninos konstruktoriai atrado naują kelią buitinių siuvimo mašinų raidos istorijoje.

Perspektyvu
BERNINA kasmet siūlo Jums naujus inovacinius produktus. Apsilankykite puslapyje „Naujienos ir naudingi straipsniai“, kur Jūs rasite daug naudingos informacijos apie siuvimą, siuvinėjimą ir naujausius BERNINA produktus.