Apie mus

Gerbiami ponai ir ponios, dėkojame Jums už susidomėjimą mūsų įmonės veikla!

Jau daugelis metų mūsų įmonė tiekia lengvosios pramonės įrengimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose ES šalyse. Mes atstovaujame ir esame pasirašę ilgalaikes sutartis su daugeliu užsienio partnerių. Šių santykių dėka galime pasiūlyti platų įrangos pasirinkimą – nuo buitinių adatų iki pramoninių siuvimo mašinų ir lengvosios pramonės įrenginių. Rinkdamiesi tiekėjus, keliame jiems aukštus reikalavimus – patikima kokybė ir savalaikis garantinis bei po garantinis aptarnavimas. Savo parduodamoms prekėms suteikiame pilną garantiją – Jūs galite būti tikri dėl pirkinio visu 100%. Tiesioginiai ryšiai su prekių gamintojais mums leidžia pasiūlyti geriausią kainą.

Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį pramoninės ir buitinės technikos atrinkime, bei aptarnavime: gerai žino asortimentą, atsižvelgia į kliento poreikius, konsultuoja ir parenka optimalų variantą. Mūsų siūlomos kokybiškos serviso paslaugos yra labai vertinamos visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai kasmet dalyvauja kvalifikacijos kėlimo apmokymuose, bei susipažįsta su naujausiomis technologijomis užsienio parodose. Mes savo darbu tiesiog „gyvename“!

Mūsų įmonė vadovaujasi individualaus požiūrio kiekvienam klientui, kaip verslo partneriui, principu. Įsitikinkite tuo patys. Paskambinkite ar atvykite pas mus ir mūsų ekspertai atsakys į visus Jūsų klausimus, atskleis visus pasirinkimo aspektus ir pasiūlys maksimaliai patikimą sprendimą.

 

 

Pramoninė siuvimo įranga

Mes ne tik prekiaujame pramoninę siuvimo įrangą, bet ir suteikiame kvalifikuotą konsultaciją. Visada padėsime išsirinkti reikalingą techniką, mažosios mechanizacijos prietaisą ar pėdelę. Suteiksime išsamią techninę informaciją apie Jus dominančias įrenginių rūšis, tokias kaip: medžiagų lyginimo, dubliavimo, siuvinėjimo, sukirpimo įranga ir kt.

Mūsų asortimente visada rasite platų siuvimo mašinų ir pramoninių agregatų skirtų gaminio siuvimui „nuo-iki“ pasirinkimą. Taip pat visas reikalingas pramoninės įrangos atsargines dalis, adatas, prietaisus, aksesuarus ir valiklius. Asortimentas pastoviai plečiasi, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Jeigu Jums yra reikalingas patikimas tiekėjas – kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime plačiausią žymiausių gamintojų asortimentą geriausiomis kainomis. Pagal užsakymą, galime užsakyti specifines prekes – atsargines dalis įvairių prekinių ženklų pramoninei siuvimo ir lyginimo įrangai, dalis naudotoms, senesnio leidimo, mašinoms.

Bendradarbiaudami su mumis, Jūs neturėsite jokių problemų su einamuoju bei planuojamu remontu, kadangi visos atsarginės ir komplektuojamosios dalys bus užsakomos ir pristatomos trumpiausiais įmanomais terminais.
Mes siūlome ZOJE, RUBINA, LIJIA, JUKI, BROTHER, SUPREME kitų gamintojų pramoninę techniką:

 • overlokai, plokščiasiūlės, saginės, kilpinės, įtvirčio, kailių siuvimo, maišų užsiuvimo ir kitos specializuotos mašinos.
 • siuvinėjimo mašinos, bei joms reikalinga programinė įranga.
 • lyginimo įranga BATISTELLA, COMEL ir kiti.
 • sukirpimo, siūlų vyniojimo, dubliavimo įranga.
 • baldai siuvimo proceso organizavimui, kėdės, vėžimėliai ir kitkas.
 • Pastovus sandėlis atsarginių dalių ir aksesuarų.

Montuojame, Pajungiame, Patikriname prieš pardavimą.
Atliekame kokybišką garantinį bei po garantinį aptarnavimą.
Priimame užsakymus bei juos atliekame trumpiausiais terminais.

Pagrindinių prekių asortimentas dideliais kiekiais laikomas mūsų sandėlyje Vilniuje. Likusias prekes mes tiekiame trumpiausiais terminai ir žemiausiomis kainomis. Visa mūsų tiekiama įranga gali būti pristatoma į bet kurią vietą Lietuvos, Latvijos, Estijos ar kitos ES šalies teritorijoje.

Buitinė siuvimo įranga

Platus siuvimo mašinų ir overlokų pasirinkimas. Nesvarbu ar esate profesionali siuvėja ar tik planuojate savo pirmąsias siūles – iš mūsų tiekiamo asortimento lengvai išsirinksite labiausiai Jums tinkančią mašiną.

Jeigu Jūs neapsisprendžiate, kokį modelį pasirinkti – mes su malonumu patarsime, prakonsultuosime ir suteiksime galimybę išbandyti Jums patikusius modelius.
Mes atstovaujame tokius visame pasaulyje žinomus gamintojus kaip: BERNINA, JANOME, JAGUAR, RUBINA, HUSQVARNA VIKING, VERITAS, MERRYLOCK, SINGER ir kt.

Mūsų asortimente:

 • Siuvimo, krašto apmėtymo (overlokas), plokščiasiūlės, siuvinėjimo, vėlimo ir kitos mašinos.
 • Mezgimo mašinos SILVER REED ir įvairūs aksesuarai joms (plačiau: mezgimomasinos.lt).
 • Lyginimo įranga, skirta nedideliems siuvimo ateljė bei namams BATTISTELLA.
 • Siuvinėjimo įranga ir jai skirta specializuota programinė įranga.
 • Reguliuojami manekenai.
 • Siuvimo aksesuarai, siūlai, adatos, žirklės ir daugelis kitų priedų.
 • Atsarginės dalys, pėdelės ir prietaisai siuvimo mašinoms.

Greitai ir kokybiškai remontuojame visas siuvimo mašinas.
Konsultuojame ir apmokome.

Mūsų tiekiama siuvimo ir lyginimo įranga yra pripažinta visame pasaulyje. Visa produkcija turi kokybės sertifikatus ir ilgalaikę garantiją. Mūsų siuvimo mašinos džiugins Jus taip ilgai, kad Jūs spėsite sunešioti daugelį jomis pasiūtų daiktų!

Kodėl Jums verta pirkti pas mus? Atsakymas labai paprastas – garantuojame minimalius rūpesčius ir maksimalią kokybė. Profesionali garantija, prieinamos kainos, nuolaidos, profesionali konsultacija, greitas pristatymas – visa tai laukia kiekvieno pirkėjo.

 

LANKSTI NUOLAIDŲ SISTEMA IR GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR MOMENTINIS ATSILIEPIMAS Į BET KURĮ JŪSŲ PAGEIDAVIMĄ!

Siūlome abipusiai naudingas didmeninės prekybos sąlygas. Kviečiame bendradarbiauti visas prekybines organizacijas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose ES šalyse.
Visus pageidavimus bei pasiūlymus, o taip pat klausimus dėl mūsų siūlomų pramoninių bei buitinių įrenginių siųskite el. pašto adresu: info@siuvimostilius.lt, susisiekite telefonu: +370 5 2733035 arba atvykite adresu Žalgirio g. 109, Vilnius.

Mums yra svarbi Jūsų nuomonė!
Mūsų pagrindinis tikslas – pelnyti esamų bei būsimų klientų pasitikėjimą.

UAB “Siuvimo Stilius” dėkoja visiems apsilankiusiems mūsų svetainėje!
MES KURIAME VERTĘ IR INVESTUOJAME Į KOKYBĘ KARTU SU JUMIS IR JUMS!